Czwartek, 17 października 2019. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Nie został 18. ofiarą mrozów. Uratował go jeden telefon

2014-01-27 11:15:23 (ost. akt: 2014-01-27 11:21:35)
Policjanci odwiedzają tez miejsca, w których mogą znajdować się osoby bezdomne i proponują, by mrozy przeczekały w schroniskach

Policjanci odwiedzają tez miejsca, w których mogą znajdować się osoby bezdomne i proponują, by mrozy przeczekały w schroniskach

Autor zdjęcia: Policja

Zauważyli leżącego na śniegu mężczyznę. Natychmiast o tym fakcie powiadomili pracownika socjalnego, a ten policjantów. Dzięki temu nie doszło do tragedii. Przy tak dużych mrozach bardzo łatwo o zamarznięcie.

Policjanci z Dąbrówna zostali powiadomieni przez pracownika socjalnego, że na śniegu leżał mężczyzna, który prawdopodobnie jest pod wpływem alkoholu. Policjanci natychmiast ustalili personalia mężczyzny i, jako że nie wymagał opieki medycznej, odwieźli go do domu i przekazali pod opiekę rodzinie.

- Tym razem, dzięki szybkiej reakcji mieszkańców, nie doszło do tragedii - informuje podkom. Bożena Bujakiewicz z ostródzkiej policji. - Przy tak niskich temperaturach, jakie obecnie panują, o zamarznięcie bardzo łatwo. Szczególnie dotyczy to osób znajdujących się pod wpływem alkoholu.

Pamiętajmy, widząc osobę narażoną na wychłodzenie nie bądźmy obojętni i pomóżmy jej.
Według danych policji, w całym kraju od początku roku zmarło już z zimna 17 osób.
Polub nas na Facebooku:

Źródło: Gazeta Olsztyńska

Zobacz także

Komentarze (12) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. normalny #1310059 | 89.66.*.* 29 sty 2014 20:17

  Nigdy nie wrociłem z imprezy w stanie żeby zasnąć na śniegu !!! To nie jest normalne. Przyzwolenie moralne ta pijanstwo jest choroba tego społeczeństwa. Nie mówie żeby pozwalać zamarznąć pijakom , ale nie należy ich traktować jako biedaczyska.

  Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. baba z Dąbrówna #1308476 | 28 sty 2014 11:04

  O proszę , proszę , jacy miłosierni ludzie. ..nie zdarzyło Wam się wracać z imprezy, pijak płaci podatki .....o czym Wy piszecie. Mnie się nie zdarzyło zasnąć wracając z imprezy. Chyba nie byliście w Dąbrownie. Pijak nie płaci podatków bo pije za to co ukradnie sąsiadom, rodzinie albo wysępi na ulicy. Czy to normalne ze ludzie muszą przemykać się po rynku bo wszędzie stoją menele którzy cały czas zaczepiają o pieniądze, którzy wielokrotnie idą za Tobą do domu jak im nie dasz pieniędzy mówiąc ze w domu masz to dasz , czy to jest normalne ?? rzygać się chce od tego . Ale oczywiście litujmy się na pijakami. W końcu pracujemy po to żeby im kasę oddawać a nie po to żeby własnym dzieciom chleb kupować, a potem młodzi obserwują. Pijak od lat pod sklepem stoi, nigdzie nie pracuje a żyje, super przykład.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

  1. Bart #1308451 | 91.229.*.* 28 sty 2014 10:39

   Jesteście straszni, wam nigdy się nie zdarzyło wracać do domu z imprezy i przysiąść na chwilę żeby odpocząć. Trzeba pomagać. nie bądźcie tacy jak w komentarzach. naturalna selekcja, okropność.

   Ocena komentarza: warty uwagi (2) ! - + odpowiedz na ten komentarz

  2. dabrowniak #1308089 | 89.66.*.* 27 sty 2014 20:37

   trzeba było go zostawić jedngo pijaka zaczepiającego pod sklepem mniej by było.

   Ocena komentarza: poniżej poziomu (-5) ! - + odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

   1. Jared #1307937 | 80.200.*.* 27 sty 2014 17:32

    Tytuł wciągający, a w środku rozczarowanie, bo myślałem, że przeczytam kolejną porcję bohaterskich czynów "wodnika" starosty.

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

   Pokaż wszystkie komentarze (12)

   Zagraj w GRY.wm.pl

   • Goodgame Empire
   • Goodgame Big Farm
   • Goodgame Poker
   • Shadow Kings - The Dark Ages