Wtorek, 21 stycznia 2020. Imieniny Agnieszki, Jarosława, Nory

Dziewczęta z internatu wystąpiły na 24. Festiwalu Piosenki Pogoda

2017-12-08 12:14:44 (ost. akt: 2017-12-08 12:20:21)
Dziewczęta na scenie Festiwalu Pogoda

Dziewczęta na scenie Festiwalu Pogoda

Autor zdjęcia: Archiwum

Pogoda to znany od wielu lat Wojewódzki Festiwal Piosenki. W tym roku odbył się po raz 24., a le ostatni w formule konkursu. Tradycyjnie w rywalizacji festiwalowej wzięła udział młodzież z internatów i burs Warmii i Mazur. Śpiewały też dziewczęta z Ostródy.

Internat Zespołu Szkół Zawodowych im. Sandora Petöfi w Ostródzie reprezentowały: Aleksandra Rutkowska, Sandra Rybińska i Klaudia Nowikiewicz. Dziewczyny zaprezentowały dwie piosenki w kategorii „interpretacje”- „Czas nie będzie na nas czekał” z repertuaru Blue Cafe oraz „Porady na zdrady” Ani Dąbrowskiej.

Poziom festiwalu był standardowo bardzo wysoki i dziewczęta doskonale wpisały się w jego ramy. Stres przed występem okazał się motywujący. Wokalistki otrzymały pamiątkowy dyplom oraz bogate doświadczenie obcowania ze sceną, jury oraz publicznością. Atmosfera była pełna humoru, oklasków i dobrej muzyki.

Organizatorem festiwalu była Bursa nr 3 w Olsztynie. Celem konkursu jest upowszechnianie twórczości muzycznej młodzieży, aktywizacja twórczości amatorskiej, zachęcanie wychowanków do prezentowania swojej działalności oraz integracja międzyinternacka młodzieży.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages